Home » اخبار فوتبال » تقابل مربیان سرخابی در دربی لیگ یک

تقابل مربیان سرخابی در دربی لیگ یک

مربیان سرخابی

تقابل مربیان سرخابی در دربی لیگ یک (عکس)

یکی از حساس ترین دیدارهای هفته چهارم رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور دیروز در استادیوم یادگار امام قم بین تیم های خوشه طلایی و آلومینیوم اراک برگزار شد.

 مربیان سرخابی
مربیان سرخابی

 دو تیم پیش از این بازی 7 امتیاز کسب کرده بودند و خوشه طلایی در صدر جدول قرار داشت و آلومینیوم اراک هم به دلیل تفاضل گل کمتر در رده دوم جدول قرار داشت. با وجود حرص و جوش های فراوان محسن عاشوری و محمود فکری در دربی استان مرکزی توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و در نهایت دو تیم به تساوی رضایت دادند تا امتیازات بازی به نسبت مساوی بین دو تیم تقسیم شود. البته این مساوی به ضرر هر دو تیم تمام شد به این دلیل که جایگاه خود را در صدر و مکان دوم از دست دادند. هر چند باید به این نکته اشاره کرد کسب 8 امتیاز از 4 بازی نشان می دهد هر دو تیم شروع خوبی در این فصل از بازی ها داشته اند و با این روند حتما می توانند به صعود به لیگ برتر امیدوار باشند. به خصوص تیم خوشه طلایی که اولین فصل حضور خود را در بازی های دسته اول تجربه می کند و از نظر بودجه و هم چنین بازیکنان اسمی یک تیم معمولی بشمار می رود.

 

محمود فکری اما در سال های اخیر یکی از مربیان موفق و تاثیر گذار لیگ یک بوده است. او نفت مسجد سلیمان را به لیگ برتر رهنمون کردو فصل گذشته هم در شاهین تیمی بست که در نهایت با هدایت عبدالله ویسی به لیگ برتر صعود کرد. محسن عاشوری که مربیگری را در پرسپولیس استارت زد و در برهه ای دستیار مصطفی دنیزلی در این تیم بود بعد از چند فصل دستیاری در قامت سرمربی فصل گذشته تیم خوشه طلایی را قهرمان لیگ 2 کرد و به همراه این تیم به لیگ یک آمد.

 

محسن عاشوری و محمود فکری هم استانی هستند اما در دو تیم متفاوت بازی کردند. اولی در پرسپولیس که حضور مداومی داشت و پاس های او آنقدر بی نقص بود که از او به عنوان مهندس پاس و زمینه ساز آقای گلی فرشاد پیوس یاد می کردند و محمود فکری هم سال های سال در میانه میدان استقلال با شوت ها وحشتناک خود همه را متوجه خود می کرد. این دو مربی جوان اما حق دارند در کنار زمین گاهی برافروخته شوند چون مسیر صعود به لیگ برتر یک مسیر سخت و دشوار است.

About