Home » خبر ورزشی امروز » پرسپولیس امیدوار به جشن قهرمانی با تماشاگران

پرسپولیس امیدوار به جشن قهرمانی با تماشاگران

پرسپولیس امیدوار به جشن قهرمانی با تماشاگران

 

به گزارش ورزش سه، افشین پیروانی در خصوص بازی با فولاد خوزستان گفت: فولاد تیم خوبی بود اما ما پرسپولیس هستیم و با لطف خدا، تلاش کادرفنی و بازیکنان شرایط خوبی داریم. ۳ امتیاز را گرفتیم و به قهرمانی چهارم نزدیک شدیم. باید در بازی‌های بعدی نیز خوب کار کنیم و امتیاز بگیریم تا قهرمانی را مسجل کنیم.

 

کاپیتان سابق سرخپوشان در مورد کسب امتیاز ۱۰۰۰ توسط سرخ ها گفت: برد لذت بخش است. وقتی همراه با پرسپولیس که میلیون‌ها هوادار عاشق دارد به امتیاز گرفتن، برد و قهرمانی می‌رسیم واقعا لذت بخش است و انشاالله با اتحاد و همدلی در آینده نیز چند هزار امتیاز دیگر هم کسب کنیم.

 

پیروانی با اشاره به پیروزی پرسپولیس در بازی های نیم فصل دوم تاکید کرد: همه دیدارها سخت است. از قدیم گفتند از نیم فصل دوم دروازه‌ها و زمین کوچکتر شده و کار برای نتیجه گرفتن سخت‌تر می‌شود. تیم‌ها برای نرفتن به دسته پایین‌تر و سهمیه گرفتن انگیزه بیشتری دارند و همه این موضوعات باعث می‌شود که کار سخت‌تر شود. همه حریفان قابل احترام هستند اما هدف ما برد در بازی‌های پیش‌رو و دفاع از نام بزرگ پرسپولیس است.

 

وی افزود: جا دارد پیشاپیش چهارمین قهرمانی را به هوادران بزرگ پرسپولیس تبریک بگویم. پرسپولیس بزرگ است و با وجود این هواداران نام این باشگاه بزرگتر نیز شده است. انشاالله سالیان سال برای هواداران پرسپولیس قهرمانی‌های متعدد بیاوریم زیرا لیاقت آن‌ها بیشتر از این‌ها است.

 

سرپرست پرسپولیس در مورد جشن قهرمانی و نحوه برگزاری آن توضیح داد: من از طرف تمام اعضای باشگاه می‌گویم که قهرمانی در کنار هواداران لذت‌بخش است. جشن قهرمانی که در آن استادیوم پر باشد و در آن سرود قهرمانی خوانده شود لذت مضاعف دارد. امیدورارم تا روز جشن قهرمانی یک اتفاقی بیافتد تا تعدادی تماشاگر بتوانند در استادیوم حضور داشته باشند. یک سال سخت را پشت سر گذاشتیم و به دنبال این هستیم که این فصل به بهترین نحو به پایان برسد. با وجود کارشکنی‌ها، توهین و تهمت‌هایی که صورت گرفت، باشگاه پرسپولیس به دنبال ادامه یافتن لیگ بود و با اتحاد همدیگر به این امر دست پیدا کردیم تا به قهرمانی دیگری برسیم. در نهایت مهم جامی است که هر لحظه به ما نزدیک‌تر می‌شود.

 

About