Home » خبر ورزشی امروز » کوکه: هدف اتلتیکو قهرمانی چمپیونزلیگ است

کوکه: هدف اتلتیکو قهرمانی چمپیونزلیگ است

کوکه: هدف اتلتیکو قهرمانی چمپیونزلیگ است

کوکه کاپیتان اتلتیکو مادرید بعد از کسب مقام سوم لالیگا توسط این تیم گفت اتلتیکو شرایط خوبی دارد و امیدوار است در لیگ قهرمانان هم موفق باشد.

به گزارش “ورزش سه”، اتلتیکو مادرید دیروز در هفته آخر فصل جاری لالیگا به مصاف سوسیداد رفت و با این تیم به تساوی 1-1 رسید. گل اتلتیکو در این بازی توسط کاپیتان این تیم کوکه به ثمر رسید تا اتلتیکو با این یک امتیاز در نهایت با 70 امتیاز به کار خود پایان داده و به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به سویا در رتبه سوم لالیگا قرار بگیرد.

اتلتیکو که روز 13 آگوست در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان به مصاف لایپزیش می‌رود امیدوار  است شرایط خوب خود در هفته‌های پایانی لالیگا را در چمپیونزلیگ هم تداوم بخشد. کوکه در پایان بازی دیشب درباره شرایط اتلتیکو صحبت کرد.

اتلتیکو مادرید

هدف: ما به هدف‌مان در این فصل رسیدیم. اولین هدف ما کسب سهمیه چمپیونزلیگ و دومین هدف سوم شدن در لیگ بود. ما در بازی امروز پیروز نشدیم ولی همین تساوی برای سوم شدن‌مان کافی بود.

ناراحتی از بابت تساوی در هفته پایانی: بدشانسی آوردیم که این بازی مساوی شد. می‌خواستیم در آخرین بازی خانگی فصل برنده شویم. ما در طول سال عالی کار کردیم و به خصوص در دوران پساکرونا بی‌نظیر بودیم و حتی یک بازی نباختیم و این برای ما مایه غرور است. حالا مشتاق و منتظر لیگ قهرمانان هستیم

لیگ قهرمانان: ما بازی به بازی جلو می‌رویم. چند بازی است که عالی کار کرده‌ایم و امیدوارم این روند در لیگ قهرمانان هم ادامه داشته باشد. امیدوارم بتوانیم قهرمان آن رقابتها شویم. ما طوری به بازی مقابل لایپزیش فکر می‌کنیم که انگار فینال است. امیدوارم بتوانیم از این مرحله عبور کنیم.

About