Home » خبر ورزشی امروز » فاجعه در کاتالونیا؛ بدترین فصل برای اسپانیول

فاجعه در کاتالونیا؛ بدترین فصل برای اسپانیول

فاجعه در کاتالونیا؛ بدترین فصل برای اسپانیول

به گزارش “ورزش سه”، اسپانیول دیشب در آخرین هفته لالیگا با تساوی بدون گل مقابل سلتاویگو رسما به دسته پایین‌تر سقوط کرد. این سقوط اما با رکوردی همراه بود که مسلما برای هواداران اسپانیول دردناک است. این تیم بدترین فصل تاریخ خود را سپری کرد و به عنوان تیم قعرنشین به دسته پایین‌تر منتقل شد.

آنچه مسلما نمک بر زخم اسپانیول خواهد پاشید این واقعیت است که این تیم کاتالان در تاریخ خود هرگز قرار گرفتن در قعر جدول لالیگا را تجربه نکرده بود. اسپانیول در این فصل تنها موفق به کسب 25 امتیاز شد. 25 امتیاز از 38 بازی!

آنچه این فصل را برای هواداران اسپانیول نگران‌کننده کرده این آمار است. کافی است توجه کنید که این تیم در طول فصل در خانه خود تنها موفق به کسب 2 پیروزی شده. تساوی بدون گل دیشب بعد از هشت شکست پیاپی بدست آمد ولی برای سقوط نکردن اسپانیول کافی نبود.

اسپانیول در 38 بازی این فصل تنها 27 گل به ثمر رسانده و در پنج بازی آخر که برای سقوط نکردنش اهمیتی کلیدی داشت موفق به گلزنی نشده است. بعد از شکست مقابل رئال مادرید این تیم کاتالان سرمربی خود آبیاردو را برکنار و روفته را به جای او منصوب کرد. ولی این مربی جدید هم در هفت بازی تنها موفق به کسب یک امتیاز شد.

 

About