Home » باشگاه خبر ورزشی » آرتتا: آرسنال گزینه جذابی است، ناز نمی‌کشیم

آرتتا: آرسنال گزینه جذابی است، ناز نمی‌کشیم

آرتتا: آرسنال گزینه جذابی است، ناز نمی‌کشیم

به گزارش “ورزش سه”، میکل آرتتا سرمربی آرسنال می‌گوید این باشگاه، باشگاهی بزرگ است که تلاش برای فتح جامهای قهرمانی را برای خود وظیفه و تعهد می‌داند و همچنان برای هر فوتبالیستی یک گزینه جذاب به حساب می‌آید. در نتیجه توپچی‌ها نباید برای جذب کسانی تلاش کنند که مایل به بازی با پیراهن این تیم نیستند.

آرتتا

آرسنال در فصل جاری شرایطی پرتنش را پشت سر گذاشته و فراز و نشیب زیادی داشته. این تیم در ماه نوامبر سرمربی خود اونای امری را اخراج کرده و میکل آرتتا را به جای او منصوب کرده است. توپچی‌ها با وجود ضعف در بخش ابتدایی و میانی فصل در هفته‌های اخیر با هدایت آرتتا نشان داده‌اند تیم قابل توجهی هستند.

از جمله درخششهای اخیر آرسنال و آرتتا باید به پیروزی مقابل قهرمان فصل‌، لیورپول و همچنین پیروزی 2-0 مقابل منچسترسیتی در نیمه‌نهایی جام حذفی اشاره کرد.

آرتتا در این باره گفت:” من قبلا هم گفته‌ام بازیکنانی که دلشان با آرسنال نیست و مایل به بازی در این تیم نیستند را نباید به زور و اصرار به این تیم بیاوریم”.

سرمربی آرسنال در ادامه گفت:” من با خیلی‌ها که صحبت می‌کنم احساس می‌کنم هنوز خیلی‌ها هستند که تمایل به پوشیدن پیراهن آرسنال دارند و این تیم را بزرگ و جذاب می‌دانند. ارزش‌های ما، هواداران و ورزشگاه‌مان همه خصوصیت‌هایی هستند که بازی در آرسنال را جذاب می‌کند”.

About