Home » دسته‌بندی نشده » توصیه به سولسشر: دخیا را از ترکیب کنار بگذار

توصیه به سولسشر: دخیا را از ترکیب کنار بگذار

توصیه به سولسشر: دخیا را از ترکیب کنار بگذار

به گزارش “ورزش سه”‌، بعد از اشتباهات فاحش داوید دخیا سنگربان اسپانیایی منچستریونایتد روی دو گل دریافتی این تیم از چلسی در جریان شکست 3-1 این تیم در نیمه‌نهایی جام حذفی اسپانیا آلن شیرر اسطوره فوتبال انگلیس و کارشناس این روزهای فوتبال این کشور از اوله گنار سولسشر سرمربی یونایتد خواست به این فکر کند که حالا دیگر زمان کنار گذاشتن دخیا از ترکیب اصلی فرا رسیده. شیرر همچنین گفت که دین هندرسون دروازه‌بان جوانی که یونایتد او را به صورت قرضی به شفیلدیونایتد واگذار کرده باید به جای دخیا سنگربان جدید شماره یک این تیم باشد.

سولسشر

دخیا در جریان شکست 3-1 شیاطین سرخ مقابل چلسی روی همه گلها و به خصوص روی گل اول و دوم چلسی اشتباهاتی فاحش داشت و عمده تحلیل‌گران انگلیسی معتقد بودند او یک تنه عامل اصلی شکست شیاطین سرخ در این بازی بوده.

آلن شیرر که به عنوان تحلیل‌گر این بازی با بی‌بی‌سی صحبت می‌کرد گفت:” به نظر من وقت کنار گذاشتن دخیا از ترکیب اصلی فرا رسیده. اشتباهات او دائم تکرار می‌شود”.

شیرر در ادامه گفت:” به نظر من هندرسون باید سنگربان اول یونایتد باشد و سولسشر باید او را برگرداند. سولسشر او را به شفیلد قرض داده بود تا تجربه‌اندوزی کند. ولی آیا حالا دیگر وقت بازگشت او شده؟ به نظر من بله”.

About