Home » خبر ورزشی امروز » تعویق المپیک هیچ تغییری در هدفم ایجاد نمی‌کند

تعویق المپیک هیچ تغییری در هدفم ایجاد نمی‌کند

قهرمان کشتی المپیک:

تعویق المپیک هیچ تغییری در هدفم ایجاد نمی‌کند

تعویق المپیک هیچ تغییری در هدفم ایجاد نمی‌کند

دارنده مدال طلای کشتی فرنگی بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو گفت: در حالی که همه سالن‌های ورزشی بسته هستند، به صورت انفرادی تمرین می‌کنم.

به گزارش خبرگزاری مهر، آرتور الکسانیان دارنده مدال طلای المپیک ریو در وزن ۹۸ کیلوگرم کشتی فرنگی از کشور ارمنستان گفت: به خاطر شیوع ویروس کرونا سالن های ورزشی بسته هستند و من در خانه حضور دارم اما به صورت انفرادی تمرین می کنم.

وی ادامه داد: البته در سایر اوقات نیز فیلم می بینم، کتاب می خوانم و به دانش خود اضافه می کنم.

دارنده ۳ مدال طلا و ۲ مدال نقره رقابت های جهانی در مورد تعویق المپیک تصریح کرد: باید شرایط را درک کرد، زیرا زندگی انسان با ارزش ترین چیز است. در حال حاضر در شرایط خوبی هستم و تعویق المپیک در هدفم تغییر ایجاد نمی کند چراکه به دنبال مدال طلای المپیک هستم.

الکسانیان در مورد این سئوال که از کرونا ویروس نمی ترسید، پاسخ داد: هیچ ترسی وجود ندارد اما نگرانی وجود دارد، در واقع من نگران آینده هستم، من در مورد سلامتی مردم و عواقب این بیماری همه گیر فکر می کنم. می خواهم همه سالم باشند. برای همه این یک آزمایش است، یک مبارزه برای زندگی و ما باید در این میدان پیروز شویم.

دارنده مدال برنز المپیک با تشکر از پزشکان اظهار داشت: تلاش پزشکان و کادر درمانی را در سطح بسیار بالایی ارزیابی می کنم. همه افرادی که در خط مقدم می جنگند و جان خود را در میان می گذارند قهرمانان زمان ما هستند و من به هریک از آن ها افتخار می کنم.

وی در مورد اینکه در حال حاضر چه فیلمی می بیند و چه کتابی می خواند گفت: به تازگی فیلم شیوع ساخته کارگردانی استفان سودربرگ را دیدم و در حال خواندن کتابی درباره محمدعلی (کلی) هستم. کتاب شرح حال آبراهم لینکلن را نیز توصیه می کنم چراکه مسیر پیش روی او مرا تحت تأثیر قرار داد.

این قهرمان کشتی فرنگی جهان در پایان گفت: من می خواهم همه را ترغیب کنم در خانه بمانند، این تنها راه جلوگیری از ویروس کرونا و نجات جان انسان هاست.

About