Home » اخبار فوتبال » سادیو مانه: میلنر درباره عصبانیتم درست می‌گوید

سادیو مانه: میلنر درباره عصبانیتم درست می‌گوید

سادیو مانه

سادیو مانه: میلنر درباره عصبانیتم درست می‌گوید

سادیو مانه، ستاره لیورپول درباره علت عصبانیت خود در دیدار لیورپول و برنلی توضیحاتی ارائه کرده و می‌گوید عصبانیت او ماجرای جدی‌ای نبوده است.

سادیو مانه
سادیو مانه

به گزارش “ورزش سه”، سادیو مانه می‌گوید عصبانیت او روی نیمکت لیورپول در جریان پیروزی 3-0 مرسی‌سایدی‌ها مقابل برنلی اتفاق مهمی نبوده. مانه درباره توضیحات جیمز میلنر درباره علت عصبانیت او هم توضیحاتی ارائه کرده است. مانه در جریان پیروزی 3-0 لیورپول بر برنلی در روز شنبه بعد از آنکه تعویض شد و روی نیمکت نشست به وضوح عصبانی بود.

سادیو مانه در آن بازی گلزنی کرده بود ولی به نظر می‌رسید از دست بعضی هم‌تیمی‌های خود عصبانی است که نگذاشته‌اند در جریان بازی تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد. بعد از آن گفته شد که محمد صلاح  علت اصلی عصبانیت مانه بوده که دقایقی پیش از تعویض او از پاس دادن توپ به مانه که در موقعیت گلزنی قرار داشته خودداری کرده است.

بازیکنان لیورپول بعد از آن سعی کردند این اتفاق را کوچک جلوه دهند و جیمز میلنر گفت علت عصبانیت مانه روی نیمکت وارد میدان نشدن مینلر بوده و او به این دلیل عصبانی شده بوده.

مانه وقتی با سوالهای خبرنگاران درباره این ماجرا روبرو شد به شوخی گفت از نظریه میلنر دفاع می‌کند و بهتر می‌بیند این طور بگوید که علت عصبانیتش نیمکت‌نشینی و وارد میدان نشدن هم‌تیمی‌اش بوده است.

About