Home » خبر ورزشی امروز » مهاجم تیم ملی و یک تصمیم جالب

مهاجم تیم ملی و یک تصمیم جالب

مهاجم تیم ملی و یک تصمیم جالب

به گزارش “ورزش سه”، او که اولین فصل حضور در یکی از لیگ های اروپایی را تجربه می کند؛ به واسطه آشنایی با بازی در لیگ برتر پرتغال تصمیم گرفته دست کم یک فصل دیگر در این لیگ به حضور خود ادامه دهد و بعد از آن برای حضور در تیم های جدید اروپایی برنامه ریزی کند. البته این بدین معنی نیست که مهدی طارمی تا پایان مدت قرارداد در ریوآوه باقی خواهد ماند. باشگاه ریوآوه که مهدی طارمی را به عنوان بازیکن آزاد و با 1.4 میلیون یورو برای دو فصل در اختیار گرفت برنامه اش این است در پایان فصل مهدی طارمی را بفروشد تا از این جابجایی به سود کلانی دست یابد.

مهاجم تیم ملی و یک تصمیم جالب

دو تیم مطرح پرتغال که فصل بعد در لیگ قهرمانان اروپا حاضر هستند یعنی پورتو و بنفیکا خواهان بخدمت گیری مهدی هستند و بر اساس تصمیم مهاجم تیم ملی فوتبال ایران فصل آینده شاهد حضور او در یکی از این دو تیم خواهیم بود.

مهدی طارمی با زدن 16 گل تا به این جاری کار مورد توجه چند تیم مطرح غیر پرتغالی هم قرار گرفته است. یکی از این تیم ها المپیک مارسی است که مربیگری آنرا ویلاش بوآش بر عهده دارد. بر اساس اعلام قبلی مدیر ورزشی باشگاه ریوآوه باشگاه مارسی برای خرید مهدی 14 میلیون یورو پیشنهاد داده است. البته این پولی است که به باشگاه ریوآوه می رسد. اما همان طور که اشاره شد تصمیم مهدی بر این است فصل آینده هم در فوتبال پرتغال به حضور خود ادامه داد. این مهاجم 28 ساله در ماه های آتی با حضور در اردوی تیم ملی فوتبال ایران چالش صعود به جام جهانی 2022 را با مربیگری اسکوچیچ تجربه خواهد کرد.

About