Home » خبر ورزشی امروز » محمود آبادی: گل گهر لیاقت ماندن در لیگ برتر را دارد

محمود آبادی: گل گهر لیاقت ماندن در لیگ برتر را دارد

محمود آبادی: گل گهر لیاقت ماندن در لیگ برتر را دارد

به گزارش” ورزش سه” رضامحمودآبادی که در بازی این هفته گل گهر برابر شاهین بوشهر بازوبند کاپیتانی تیمش را به بازو بسته بود ، در شصت درصد بازی های گل گهر در این فصل حضور داشت اما این گل او برابر شاهین بود که باعث شد تا نامش مطرح شود. این هافبک 25 ساله  که فوتبالش را از رده های پایه گل گهر آغاز کرد یکی از با سابقه ترین بازیکنان تیمش به حساب می آید. او در بازی هفته بیست و پنجم یکی از بهترین های تیمش بود و با گلی که زد در این برد مهم نقش داشت. محمودآبادی درباره این بازی گفت:”وقتی تیم در شرایط سخت و فشار باشد تلاش ها بیشتر می شود. با اینکه در شرایط سختی بودیم اما ناامید نشدیم و بیشتر از همه به خدا توکل کردیم. تمام تمرکزمان روی کیفیت بازی بود وخداراشکر به سه امتیاز رسیدیم. امیدوارم با تلاش بچه ها این روند ادامه پیدا کند.”

او درباره سه نتیجه ضعیف گل گهر بعد از تعطیلات لیگ برتر گفت:” در این دوران کرونا خیلی روی شرایط تیم ما نقش داست. اگر مسابقات تعطیل نمی شد شرایطمان خیلی بهتر بود با این وجود فکر می کنم گل گهر الان شرایط خوبی دارد و می توانیم دوباره نتایج خوبمان را تکرار کنیم.”

کاپیتان گل گهر دررابطه با برخی اخبار حاشیه ای که از اختلافات این تیم به گوش می رسید هم گفت:” قطعا در هر تیمی یک سری اختلافات وجود دارد اما بچه ها همه همدل و همقسم شده اند که امتیازات از دست رفته را جبران کنند و تیم هم بدون حاشیه به کارش ادامه بدهد.”

محمود آبادی

او گفت:” تمام هدف و انگیزه ما ماندن در لیگ برتر است. خودم دوست دارم مردم شهرم را خوشحال کنم. ضمن اینکه شخصا هدف هایی برای پیشرفت فوتبالم دارد و دوست دارم در بازی های آینده بیشتر توانایی هایم را نشان بدهد.”

محمودآبادی در آخر در پاسخ به این سوال که چقدر برای گل گهر شانس ماندن در لیگ برتر قائل است گفت”: قطعا در لیگ برتر می مانیم. در بازی های آینده ثابت می کنیم که لیاقت ماندن در لیگ برتر را داریم.”

About