Home » خبر ورزشی امروز » کره‌جنوبی خواستار میزبانی مسابقات قهرمانی جهان پومسه شد

کره‌جنوبی خواستار میزبانی مسابقات قهرمانی جهان پومسه شد

کره‌جنوبی خواستار میزبانی مسابقات قهرمانی جهان پومسه شد

کره‌جنوبی خواستار میزبانی مسابقات قهرمانی جهان پومسه شد

برگزاری مسابقات قهرمانی جهان پومسه به میزبانی «گویانگ» کره جنوبی در دستور کار فدراسیون جهانی قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، برگزاری مسابقات قهرمانی جهان پومسه در حالی ماه آوریل ۲۰۲۲ در دستور کار فدراسیون جهانی قرار دارد که “گویانگ” کره جنوبی آمادگی خود را برای میزبانی این رویداد اعلام کرده است.

این شهر که در «گیونجی شمالی» قرارگرفته درخواست میزبانی خود را به فدراسیون جهانی تکواندو ارسال کرده و قرار است در نشستی که به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت آنلاین در تاریخ ۱۲ می (۲۳ اردیبهشت‌ماه) برگزار خواهد شد، در این خصوص تصمیم گیری شود.

در صورت انتخاب «گویانگ» به عنوان میزبان این رقابت‌ها، جلسه‌ای توجیهی در حاشیه رقابت‌های قهرمانی نوجوانان جهان ۲۰۲۰ برگزار خواهد شد.

مسابقات قهرمانی جهان هر دو سال یک بار برگزار می‌شود که معمولاً نزدیک به ۲۰۰۰ ورزشکار به همراه مسئولان ورزشی از ۶۰ کشور در آن حضور دارند و یازدهمین دوره این رقابت‌ها نیز سال ۲۰۱۸ به میزبانی چین تایپه پیگیری شد.

در سال‌جاری نیز قرار بود این رقابت‌ها در ماه می (یکم تا چهارم خردادماه) به میزبانی دانمارک برگزار شود که با شیوع ویروس کرونا این رقابت‌ها به تعویق افتاده است و تاریخ برگزاری بعدی آن هنوز مشخص نیست.

About