Home » خبر ورزشی امروز » کافی است شوت کنید؛ دخیا نه نمی‌گوید!

کافی است شوت کنید؛ دخیا نه نمی‌گوید!

کافی است شوت کنید؛ دخیا نه نمی‌گوید!

به گزارش “ورزش سه”، اشتباهات فاحش داوید دخیا سنگربان اسپانیایی منچستریونایتد در جریان دیدار دیروز این تیم مقابل چلسی در نیمه‌نهایی جام حذفی انگلیس که به شکست 3-1 شیاطین سرخ انجامید خشم هواداران یونایتد را از او به دنبال داشته و موجی از انتقاد و واکنش را در شبکه‌های اجتماعی برانگیخته.

دخیا در شبکه‌‌های اجتماعی به خاطر حرکت عجیبی که روی گل اول چلسی که توسط اولیویه ژیرو به ثمر رسید تمسخر شده و عده زیادی از کاربران او را به اردکی چلاق تشبیه کرده‌اند. اما بعد از این گل که در اواخر نیمه اول به ثمر رسید‌، با شروع نیمه دوم کار برای دخیا از این هم بدتر شد. شوت میسون ماونت از بیرون از محوطه جریمه از دستهای او عبور کرده و وارد دروازه شد. در دقیقه 74 بازی هم وقتی هری مگوایر  مدافع یونایتد گل سوم چلسی را به آنها هدیه داد اشتباه دخیا روی این حرکت هم به وضوح نمایان بود.

دخیا

افول شدید داوید دخیا که سنگربان تیم ملی اسپانیا است و سقوط او از زمانی که به عنوان ستاره اصلی باشگاه منچستریونایتد مطرح بود تا امروز که در شبکه‌های اجتماعی هدف تمسخر گسترده قرار دارد واقعا عجیب است.

حساب توییتری گل به این شکل به تمسخر اشتباهات فاحش دخیا روی گلهای اول و دوم چلسی که توسط ژیرو و میسون ماونت به ثمر رسید پرداخته.

دخیا دیگر در هیچ بازی‌ای برای یونایتد نباید فیکس باشد، گر در بازی‌های دوستانه با حضور اسطوره‌های باشگاه.

برای اسپانیا واقعا متاسفم. دخیا یا کپا…؟

زمانه چطور تغییر می‌کند (اشاره به توییت سابق باشگاه منچستریونایتد با عکس دخیا: هیچکس عبور نخواهد کرد)

اگر یکی از بازیکنان چلسی شوتی به سمت گوشه بالای دروازه بزند دخیا سعی می‌کند با پا مهارش کند.

این دو گل برای شفیلدیونایتد خبر بدی است …

سرخیو رومرو در 9 بازی برای منچستریونایتد 36 کلین‌شیت ثبت کرده بود

فقط شوت کنید بچه‌ها، دخیا همین دور و بر است

About