Home » خبر ورزشی امروز » بادران و لیگ برتری شدن؛ شاید فصل بعد!

بادران و لیگ برتری شدن؛ شاید فصل بعد!

بادران و لیگ برتری شدن؛ شاید فصل بعد!

به گزارش “ورزش سه” هفته سی‌ام لیگ دسته اول شب گذشته با برتری بادران تهران برابر فجر سپاسی خاتمه یافت تا کاظمی و شاگردانش 47 امتیازی شده و به جایگاه ششم جدول بازگردند؛ اما نتایج خوب بادران در این فصل هم ضامن لیگ برتری شدن آن‌ها نیست چرا که پاشنه آشیل امسال این تیم متمول تهرانی، باخت در دوئل های شش امتیازی بود که باعث شد آن‌ها الان فاصله‌ای 7 امتیازی با جایگاه دوم جدول داشته باشند.

بادران و لیگ برتری شدن؛ شاید فصل بعد

در 10 بازی اخیر، بادران 6 برد داشته و چهار شکست را متحمل شده است؛ چهار شکستی که برابر هوادار، آلومینیوم اراک، ملوان و مس کرمان بود. در نیم فصل نخست هم این اتفاق برای شاگردان کاظمی افتاد و آنها برابر تیم‌هایی چون گل ریحان البرز، نود ارومیه، مس رفسنجان و مس کرمان بازنده بودند تا هم اکنون شانس صعود خود به لیگ برتر را کم‌رنگ بینند.

در چهار مصاف باقیمانده از فصل جاری، شاگردان کاظمی باید به مصاف تیم‌های گل ریحان، نود ارومیه، سپیدرود و مس رفسنجان بروند که اگر در خوشبینانه‌ترین حالت هم آن‌ها بتوانند جبران دور رفت را انجام دهند و 12 امتیاز کسب کنند بازهم امیدشان کم است چرا که قرعه مس کرمان در چهار دیدار پایانی، مقابل سه تیم انتهای جدولی است و مسی‌ها با شش امتیاز از چهار مسابقه می‌توانند جواز لیگ برتری شدن خود را کسب کنند.

بادران تهران این فصل نتایج خوبی نسبت به فصول قبل توانست کسب کند و کم‌ترین تساوی را در طول فصل میان تیم های لیگ یکی کسب کرد اما روند سینوسی در کسب پیروزی مقابل تیم های پایین جدولی و میانه جدولی و شکست مقابل مدعیان باعث شد تا امید کاظمی و شاگردانش برای صعود به لیگ برتر در فصل جاری بسیار کم باشد.

About